فرز طلاسازی

فرز طلا سازی چیست ؟

فرز طلاسازی جزو دستگاه های لازم والزامی صنعت جواهر و طلا سازی میباشد . که به وسیله این دستگاه نقش و نگار و انواع طرح را بر روی طلا ایجاد می کنند و زیبایی و جلوه چشم نواز به طلا می دهند.

51PQLM4FvyL._SX466_

این دستگاه دارای انواع مختلفی است که هر کدام کاربرد مختلفی دارد، فرز ها بیشتر یک تیغه و دو تیغه هستندانواع تیغه های برش ویانواع تیغه های برش به ویژه طلا نقره پلاتینیوم برنز و…طلا نقره پلاتینیوم برنز و…. در ساخت طلا و جواهرات با سایزهای متفااوت استفاده می شوند. فرز انگشتی مینیاتوری چون برای حکاکی خیلی ظریف بر روی طلا استفادهمیگردد

برند های فرز طلا سازی

برند های برتر تولید کننده فرز جواهر سازی درکشور  ایران، این محصول را در مدل های مختلفی وارد بازار می کنند که هر کدام شان دارای قابلیت های متفاوتی می باشند.

 

این برندها می اندیشند تا دستگاهی را در دسترس خریداران و مصرف کنندگان قرار دهند که کاربرد بیش اندازه ای داشته باشد. بیشتر این برندهای تولیدی، خدمات دیگری را مانند تعمیرات، انجام می دهند.

 

شرکت های مختلف، وسایل دیگری از طلا و انگشتر سازی را هم می سازند.

انواع فرز طلا سازی

ابزار های طلاسازی شامل مدل های مختلفی می باشند که از جمله این ابزار ها می توان به فرز های زرگری استفاده کرد. فرز زرگری یا همان فرز طلا سازی در اقسام و مدل های متفاوتی در بازار مموجود است که از جمله آن ها می توان به فرز پدالی اشاره کرد. ماشین فرز

یونیورسال یکی از با ارزش ترین مدل های فرز طلا سازی میباشد که از درجه کیفی بسیار خوبی برخوردار است .

کاربرد فرز طلا سازی

Pendant-motor-LY128

این ابزار در صنعت طلا سازی و جواهر سازی استفاده گسترده ای دارد.

از فرز برقی برای سوراخ كردن برخی قسمتهای زمينه كار از آن استفاده می شود .

 

فرز مناسب طلا سازی

فرز به منظور ایجاد نقش و نگار روی طلا و همچنین صیقلی کردن آن مورد استفاده قرار می‌گیردپس باید یک فرز دو تیغ باشد . فرز طلا سازی سری بسیار ظریفی دارد و کار کردن با آن یکی از مهم‌ترین مهارت‌هایی است که زرگرها باید به دست آورده باشند.

فرز طلا سازی

تیغ فرز طلا سازی : تیغ فرز طلا سازی با اندازه های مختلف از فروشگاههای معتبر فروش این کالا با قیمت بسیار مطلوب صورت می گیرد. خرید مستقیم از تولیدی های تیغ فرز طلاسازی با نرخی کمتر انجام می شود. تولید تیغ فرز طلاسازی در ایران صورت نمی‌گیرد و اغلب از کشورهای اروپایی به ایران وارد می می شود.

 

فرز طلا سازی چیست؟
برچسب گذاری شده در:            

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.