دوره تعمیرات طلا وجواهر

دوره تعمیرات طلا وجواهر یکی از دوره های امیدوار کننده در زمینه طلا و جواهرات است، که صفر تا صد تعمیر طلا و سایر فلزات گران بها و همچنین جواهرات را آموزش می دهد. تعمیر فلزات و جواهرات گران بها به بالاترین سطح دقت نیاز دارد. برای انجام اصول اولیه این کار به  ابزار خاص و مهارت های مختلف نیاز دارید. در دوره تعمیرات فلزات و جواهرات گران بها با نحوه تعمیر طلا و سایر فلزات گران بها آشنا می شوید. دوره تعمیرات طلا و جواهر به عنوان یکی از کسب وکارهای پردرامد در بازار شناخنه شده است. باتوجه به افزایش هزینه تعمیرات طلا و جواهر شما میتوانید با استفاده از به روزترین وجدیدترین روشها به راحتی ازمزایای این حرفه برخوردار شوید. آموزشگاه جواهر سازی فتاحی یکی از معتبرترین و پر افتخارترین آموزشگاه‌های طلاسازی در جهان می‌باشد. همچنین این آموزشگاه به هنرجویان خود در پایان دوره آموزش مدرک بین المللی و فنی حرفه ایی معتبر ارائه می دهد. با بکارگیری محیطی کاملا علمی و پیروی از استاندارد جهانی اقدام به برگزاری دوره های تعمیرات طلا و جواهر برای علاقمنمندان نموده است.

روش های تعمیرات طلا و جواهر

روش های تعمیرات طلا و جواهر

تعمیرات طلا و جواهر روش های طراحی طلا و تعمیرات رایج جواهرآلات آسیب دیده را به کار می گیرد.در این دوره های آموزشی جوش کاری، لحیم کاری، ریخته گری طلا، سایز کردن انگشتر، سیقل دادن قسمت های ناهموار و روش های حک کردن روی طلا به هنرمندان و علاقمندان آموزش داده میشود. پس از پایان دوره تعمیرات طلا وجواهر، آموزشگاه فتاحی به کارآموزان مدرک فنی و حرفه ای با اعتبار بسیار بالا اعطا مینماید و هم چنین هنرجو روش های کارکردن با لوازم ذوب کاری، نورد کاری و پرداخت کاری را به طور کامل آموزش میبیند.

بازار کار تعمیرات طلا و جواهر

با توجه به ارزش بالای طلا و سنگ های قیمتی به محض آسیب رسیدن جواهرات باید بدنبال تعمیرات حرفه ای طلا باشیم. به همین دلیل همیشه مشتریانی برای تثبیت طلا وجواهرآلات وجود دارد.شما میتوانید در نهایت با استفاده از شبکه های اینترنتی و فضای مجازی کسب و کار تعمیرات طلا را رونق دهید .همچنین کارگاه تعمیرات طلا خود را گسترش دهید.

موفقیت و رشد در تعمیرات طلا و جواهر

بازاریابی و تبلیغات یکی از مهمترین ملزومات رشد و پیشرفت میباشد. دومین گام برخورداری از مهارت های لازم تعمیرات طلا میباشد که شما با سپری کردن دوره تعمیرات طلا و جواهر، می توانید تعمیرکار حرفه ای شوید. و در آخر انتخاب یک نام تجاری مناسب است که حتما شامل کلمه ی تعمیر در نام برند شما باشد. به یاد داشته باشید که میزان سلیقه و ظرافت شما تاثیر بسزایی در موفقیت و رشد تعمیرات طلا وجواهرات دارد.

بازار کار تعمیرات طلا و جواهر

درآمد تعمیرات طلا و جواهر

یکی از اصلی ترین راه های پیشرفت در تعمیرات طلا و جواهر توجه به میزان سفارشات می باشد، به طوری که اگر شما بتوانید به طور هم زمان چندین سفارش را داشته باشید، قطعا از فردی که سفارشات کمتری قبول می کند، درآمد بیشتری خواهید داشت! درک تعادل بین بودجه و تعمیرات بسیار مهم است، چراکه اجرت های پایین نشان دهنده ی کیفیت پایین کار میباشد و همچنین درصد سختی یا آسانی کار تعمیرات طلا در میزان درآمد شما تاثیر خواهد گذاشت. مورد دیگری که می‌توان در میزان درآمد شغل طلاسازی موثر باشد، درصد سختی یا آسانی کار است. معمولا کارهایی که ریزتر و ظرافت بیشتری دارند، بسیار سخت‌تر هستند. معمولا مصنوعات این چنینی دارای اجرت ساخت بیشتری دارتد که باعث افزایش درآمد شغل فرد طلاساز می‌شود. چگونگی برقراری ارتباط با مشتریان و همچنین خوش قول بودن و کسب مهارت های لازم در زمینه تعمیرات طلا و جواهر از جمله راه های رسیدن به درآمد عالی می باشد. شما میتوانید با گذراندن دوره های آموزشی تعمیرات طلا و جواهر در آموزشگاه فتاحی به صورت کاملا حرفه ای و تخصصی از مهارت های لازم برخوردار شوید.

سرفصل های دوره  تعمیرات طلا و جواهر
 • معرفی ابزار و نحوه ی استفاده از این ابزار
 • کار با لحیم کاری و دستگاه جوشکاری فلزات قیمتی
 • معرفی ابزارهای اندازه گیری مانند کولیس و میکرومتر و نحوه ی کار با آن
 • معرفی نحوه ی کار با مواد اسیدی و غیر اسیدی در فلزات گران بها
 • آشنایی با نحوه ی تشخیص انواع رنگ طلا
 • آشنایی با روش های مختلف برداشتن و قرار دادن نگین های گران قیمت
 • معرفی انواع لحیم کاری و کاربردهای آن
 • آموزش کار با دستگاه فرز کاری و اصول آن
 • یادگیری تشخیص فلزات روکش شده
 • دوره های منبت کاری و حکاکی بروی طلا وجواهر
 • طراحی جواهرآلات
 • تنظیم انواع سنگ ها
 • یادگیری تعویض بازوی انگشتری
 • یادگیری عیار سنجی طلا وجواهر

آموزش تعمیرات طلا و جواهر در تهران

دوره تعمیرات طلا و جواهر در آموزشگاه فتاحی

آموزشگاه طلاسازی فتاحی در تهران با بکارگیری اساتید مجرب از جمله نفر چهارم جهان درمسابقات طلا و جواهرسازی و از اساتید پر افتخار در رشته طلا و جواهر سازی هستند، استفاده می شود تا علاوه بر تدریس تعمیرات طلا و جواهر، فوت و فن های این رشته نیز آموزش داده شود. آموزشگاه های حرفه ای و معتبر در تهران و کرج در تمامی دوره های تعمیرات طلا  آماده ثبت نام و برگزاری کلاس های عملی می باشد.

 • آموزش تعمیرات طلا و جواهر در تهران
 • آموزش تعمیرات طلا و جواهر در کرج
مزایای شرکت در دوره تعمیرات طلا و جواهر

دوره آموزش تعمیرات جواهرات یک دوره آموزش جامع جهت تسلط کامل بر این رشته است . با یادگیری اصولی می توانید ربا در دست داشتن مدارک معتبر وارد بازار کار گوهرتراشی شوید و در داخل یا خارج از کشور فعالیت کنید .

 1. شرایط ادامه تحصیل برای دریافت دیپلم رسمی
 2. ارتقاء شغلی
 3. اخذ مدرک فنی حرفه ای تعمیرات طلا در سطح بین المللی
 4. پشتیانی و حمایت از کارآموزان پس از اتمام دوره های تعمیرات
 5. جذب سریع و راحت در شرکت ها
 6. معرفی  کار به هنرجویان
 7. دریافت کارت مربیگری و تدریس در آموزشگاه ها
 8. ارائه ی مدرک برای دریافت پروانه كسب کار
 9. امکان تکرار دوره های آموزشی در صورت عدم یادگیری به صورت نیم بها

آموزش تعمیرات طلا و جواهر در کرج

کلام آخر 

 دوره آموزش تعمیرات طلا و جواهر از دیگر دوره های پولساز در زمینه طلا و جواهر است، که به آموزش صفر تا صد روش های تعمیرات طلا و دیگر فلزات قیمتی مانند جواهر می پردازد. برای انجام اصولی این کار نیاز به ابزار خاص و مهارت های گوناگونی دارید. شما به صورت عملی می توانید امکان تمرین و تکرار و رفع اشکال از دوره های آموزشی استفاده کنید. در این دوره ها کلیه هنرجویان با مشاغل مربوط به گروه طلا و جواهر و بازار کار و درآمد آشنا می شوند. آموزشگاه طلا سازی فتاحی با تجربه بالا در زمینه آموزش تعمیرات طلا وجواهر،مینا کاری ، فروشندگی، طراح طلا و جواهر سازی، ریخته گری و آبکاری، تراش جواهرات و… برای اطلاع از دوره ها و مشاوره و ثبت نام با ما تماس بگیرید.

 

فهرست مطالب