مدرک فنی حرفه ای طلا و جواهر سازی

مدرك فنى و حرفه اى طلا و جواهرسازی ،مدرک سازمان بين المللى كار است، که در بحث تخصص و تجربه و مهارت از مدارك دانشگاهى بالاتر است. افرادى كه حتى مدارك درجه ٢ سازمان فنى و حرفه اى را دارا هستند، سريعتر برای اخذ مجوز كار به نسبت افرادى كه مدارك دانشگاهى دارند مى توانند اقدام كنند. در آموزشگاه طلا سازی فتاحی نیازی به گذراندن دوره های پیش نیاز ندارید. تمامی دوره ها به صورت کاملا تخصصی، عملی و کاربردی از مبتدی تا پیشرفته آموزش داده می شود .

tel:09123637383
09123637383

مدرك فنى و حرفه اى طلا و جواهرسازی

به یاد داشته باشید  يكى از اصلى ترين مداركى كه اتحاديه هاى طلا و جواهر براى صدور پروانه كسب طلا فروشى و پروانه توليد كارگاه طلا سازى از درخواست كنندگان مى خواهند،گواهى نامه هاى فنى و حرفه اى مى باشد.

شما می توانید با  مدرک فنی حرفه ای طلا و جواهر سازی به عنوان قوى ترين گواهى فنى در سطح دنيا و بین المللی كه مورد تاييد تمام كشورهاى عضو سازمان جهانى كار هست، مشغول به كار شوید. هم چنین استفاده ازدانش کامل، پوشش هاى  تحت بيمه ،اخذ تسهيلات مدارك فنى و حرفه اى از دیگر مزایای اخذ مدرک می باشد.

مدرك فنى و حرفه اى طلا و جواهرسازی

اولین قدم در کسب مهارت های فنی وحرفه ای ساخت طلا

آموزش حرفه ای وتخصصی مردان و زنان جوان برای کسب اولین مدرک موفقیت آمیز به دنیای کار را آماده می کند. در حقیقت شما با دانش، مهارت ها، قابلیت ها و نگرش هایی که برای کار به عنوان مزدبگیر یا کارآفرین نیاز دارید آماده می شوید. کلیدی برای ایجاد قابلیت استخدام طولانی مدت یک فرد!

آموزشگاه فتاحی با داشتن شعبه در تهران وکرج  فعال ترین موسسه ی ساخت طلا و جواهراست که با بهره مندی از اساتید مجرب و زبده، بهترین و حرفه ای ترین آموزش ها را به شرایط سنی مختلف به شما عزیزان ارائه می دهد.

               آشنایی بیشتر: تشخیص طلای اصل از بدل،گوهر تراشی

چشم انداز شغلی طلا و جواهر سازی

یکی از دوره های پرطرفدار و در عین حال لاکچری با توجه به نیاز بازار و جامعه زمینه ی طراحی طلا و جواهرات می باشد. افراد بسیاری علاقه دارند با ورود به این رشته هنری و جذاب، صاحب یک شغل پر درآمد شوند. این حرفه بازار کار خوبی دارد، اما شما باید زمان و کسب تجربه زیادی را پشت سر بگذارید. امروزه ساخت طلا و زیر شاخه های مربوط مانند تعمیرات طلا در رونق بازار و ایجاد فرصت های شغلی در آینده ،به صورت پیشرفته در حال گسترش می باشد.

شما با گذراندن دوره های آموزشگاه طلا سازی فتاحی می توانید کسب و کارحرفه ای و پرسود ایجاد کنید و به طور شخصی اقدام به تاسیس کارگاه نموده و سفارشات فروشندگان وغیره را بسازید.

مهارت‌های فردی یک طلا ساز

شما علاوه بر شرکت در دوره های آموزشی ساخت طلا و سنگ های قیمتی نیازمند مجموعه‌ای از ویژگی‌های منحصربه‌فرد و تکنیک‌های مخصوص به خودتان می باشید.کسانی که به دنبال خوداشتغالی هستند، این مهارت‌ها باید تقویت هم بشوند. در ادامه چند مهارت اضافی در موفقیت بیشتر شما و برجسته شدن در میان رقبا خواهید داشت را توضیح خواهیم داد.

 • مهارت دست
 • ظرافت طراحی و تجسم
 • مهارتهای ارتباطی و برخورد با مشتری
 • توانایی فروش
 • خلاقیت
 • حس زیبایی شناسی 

مدرك فنى و حرفه اى طلا و جواهرسازی

مزایای داشتن مدرک فنی و حرفه ای طلا و جواهر سازی

طراحی طلا و جواهر یکی از رشته‌های هنر از شاخه کاردانش است که علاوه بر داشتن دروس عمومی و پایه، دارای دروس مهارتی متنوعی است . علاوه بر این شما به صورت آزاد وهر سطحی از تحصیلات میتوانید یا گذراندن دوره های آموزشگاه موفق به کسب مدرک فنی حرفه ای ساخت طلا شوید.

گواهی فنی حرفه ای به طور رسمی پایان موفقیت آمیز طراحی جواهرات را ارایه می دهد.مدرک طراحی جواهرات امتیازی متفاوت برای ورود به بازار کار وهمکاری با طلا سازان حرفه ای می باشد.

آموزشگاه طلاسازی  فتاحی با ارائه مدرک دیپلم فنی حرفه ای در انواع دوره های طلا وجواهر سازی شامل مزایای زیر است :

 1. شرایط ایده آل برای ورود به کسب و کار
 2. ارتقاء شغلی
 3. اخذ مدرک معتبر از فنی حرفه ای و بین المللی
 4. ارائه ی مدرک برای دریافت پروانه كسب کار
 5. پشتیانی و حمایت از کارآموزان پس از اتمام دوره های تعمیرات
 6. جذب سریع و راحت در شرکت ها
 7. معرفی کار به هنرجویان
 8. دریافت کارت مربیگری و تدریس در آموزشگاه ها
 9. همکاری بیشتر طلاسازان حرفه ای
 10. امکان تکرار دوره های آموزشی در صورت عدم یادگیری به صورت نیم بها
 11. پشتیانی و حمایت از کارآموزان پس از اتمام دوره های تعمیرات
 12. اشنایی بیشتر با دوره ها 

مدرک فنی حرفه ای طلا وجواهر

سرفصل های مدرک فنی حرفه ای طلا و جواهرسازی

آموزشگاه فتاحی در انواع دوره های طلاسازی و هم چنین انواع نرم افزارهای مبتدی و پیشرفته از جمله Matrix Gold ،طراحی زیورآلات و مدل سازی را ارائه می نماید:

 • استاندارد سازنده قالب های مومی
 • استاندارد ریخته گر فلزات قیمتی
 • ملیله سازی نقره
 • طلا و جواهرسازی 
 • مدل ساز فلزات قیمتی 
 • جواهرسازی مهره ای
 • مخراج کار، قلم زن و جواهرنشان بر روی فلزات قیمتی 
 • فروشنده طلا و جواهر 
 • طراحی طلا و جواهر با رایانه
 • عیار سنجی طلاجات
 • نقوش هندسی
 • دوره های منبت کاری و حکاکی بروی سنگ های قیمتی

اخذ مدرک فنی حرفه ای در آموزشگاه فتاحی

آموزشگاه طلاسازی فتاحی در تهران با بکارگیری اساتید مجرب از جمله نفر چهارم جهان درمسابقات طلا و جواهرسازی و از اساتیدی که خود افتخار آفرین در رشته طلا و جواهر سازی هستند، استفاده می شود. تا علاوه بر تدریس دوره های مختلف طلا، قلقها ،فوت و فن های این رشته نیز آموزش داده شود. آموزشگاه های حرفه ای و معتبر در تهران و کرج در تمامی دوره های طراحی طلا و جواهر آماده ثبت نام و برگزاری کلاس های عملی و ارائه ی مدرک بین المللی و فنی حرفه ای می باشد .

 • اخذ مدرک فنی حرفه ای طلا و جواهر در تهران

 • اخذ مدرک فنی حرفه ای طلا و جواهر در کرج

مزایای اخذ مدرک فنی حرفه ای طلا و جواهر

 1. شرایط ادامه تحصیل برای دریافت دیپلم رسمی
 2. ارتقاء شغلی
 3. اخذ مدرک فنی حرفه ای دوره های طلا و جواهر در سطح بین المللی
 4. پشتیانی و حمایت از کارآموزان پس از اتمام دوره ها
 5. جذب سریع و راحت در شرکت ها
 6. معرفی  کار به هنرجویان
 7. دریافت کارت مربیگری و تدریس در آموزشگاه ها
 8. ارائه ی مدرک برای دریافت پروانه كسب کار
 9. امکان تکرار دوره های آموزشی در صورت عدم یادگیری به صورت نیم بها

سخن آخر

هنرجویانی که از لحاظ مالی توانایی پرداخت کامل شهریه را ندارند، می‌توانند با هماهنگی مدیر مالی آموزشگاه نسبت به اقساطی کردن شهریه خود اقدام نمایند. و همچنین نیازی به گذراندن دوره های پیش نیاز ندارید.  شما به صورت عملی می توانید امکان تمرین و تکرار و رفع اشکال از دوره های آموزشی استفاده کنید. در این دوره ها کلیه هنرجویان با مشاغل مربوط به گروه طلا و جواهر و بازار کار و درآمد آشنا می شوند.

آموزشگاه طلا سازی فتاحی با ارائه مدرك فنى و حرفه اى طلا و جواهرسازی : مینا کاری ، فروشندگی ، طراح طلا وجواهر سازی و…با ارائه ی مدرک معتبردرتمامی دوره ها موقعیت مناسب کسب درآمد فراهم ساخته است.شما می توانید برای اطلاع از دوره ها و مشاوره با ما تماس بگیرید .

تلفن تماس :

تهران :09123637383 – 02166480490

کرج :02632222268 – 02632400324

 

 لوح های تقدیری آموزشگاه طلا سازی فتاحی

مدرک فنی حرفه ای طلا و جواهر سازی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *