آموزشگاه طلا سازی

نحوه راه اندازی کسب و کار جواهر سازی در منزل

امروزه جواهرسازی در منزل یک صنعت سودآور می باشد که شما با شرکت در دوره های آموزش جواهرسازی در منزل می توانید از مهارت و خلاقیت خود برای کسب درآمد استفاده کنید.

با شرکت در دوره های آموزش جواهرسازی در منزل ، می توانید تخصص های لازم را در زمینه ساخت طلا و جواهر بیاموزید و در مدت بسیار کوتاهی از این هنر و تخصص برای کسب درآمد استفاده کنید.

در واقع آموزش تکنیک های جواهرسازی در منزل به سرعت ، زمینه کسب درآمد را برای شما فراهم خواهد آورد.

بازار کار جواهرسازی در منزل بسیار ایده آل است و از آن جایی که برای انجام این کار نیازی به فراهم آوردن محیط کاری ندارید ،

به آسانی می توانید در منزل به جواهرسازی بپردازید.

جواهرسازی در منزل

راه اندازی کسب و کار جواهرسازی در منزل

با  جواهرسازی در منزل می توانید یک گام فراتر رفته و از این هنر سرگرم کننده به عنوان یک حرفه و سرمایه گذاری مناسب در منزل خود استفاده کنید.

در آغاز کار می توانید ساعات اندکی را صرف انجام این کار کنید و در نهایت جواهرسازی در منزل را به یک کسب و کار دائمی و تمام وقت تبدیل کنید.

ممکن است در ابتدا جواهرسازی را تنها به دید یک سرگرمی آغاز کنید.

اما با کسب تجربه و مهارت کافی در این رشته هنری و کسب سود از این هنر، آن را به عنوان یک فعالیت حرفه ای دنبال خواهید کرد.

دستگاه نورد طلا سازی خانگی

در صورتی که اقدام به راه اندازی کارگاه طلا سازی و نقره سازی به صورت خانگی نموده اید می توانید از دستگاه های نورد طلاسازی و چرخ نورد نقره در سایزهای مختلف استفاده نمود.

چرخ نورد دستی طلاسازی بهترین گزینه جهت راه اندازی کارگاه های طلاسازی کوچک به صورت خانگی می باشد ، دیگر نیازی به برق و تجهیزات وابسته ندارد.

جواهرسازی در منزل

چرخ دستی نورد در ابعاد مختلف ساخته می شود با توجه به قطر و سایز توپی می توان آنها را دسته بندی نمود.

  • چرخ نورد طلاسازی و نقره توپی ۵۷
  • چرخ نورد طلا سازی توپی ۶۰
  • چرخ نورد طلا توپی ۶۵
  • چرخ نورد طلاسازی توپی ۷۵
  • چرخ نورد طلاسازی توپی ۹۰

یادگیری چند مهارت اساسی در طلاسازی

برای جواهرسازی در منزل ، برخی از مهارت های اساسی و اولیه را باید یاد بگیرید.

به عنوان مثال ، شما برای بیشتر پروژه ها باید به یک دانش اولیه در مورد چگونگی باز و بسته کردن حلقه پرش به درستی و تشکیل یک حلقه سیم ساده را داشته باشید.

پس از یادگیری این مهارت ها می توانید از آنها برای انواع مختلف پروژه جواهرسازی در  منزل استفاده کنید.

به دنبال الهام و ایده باشید!

از هر آن چه که می بینید ، برای جواهرسازی در منزل الهام بگیرید. به فروشگاه طلا و جواهر مورد علاقه خود بروید ، در وب سایت های طلا و جواهری و وبلاگ های عالی و مورد تایید ، به بررسی بایگانی جواهرات آنها بپردازید و ایده بگیرید.

کلام آخر

طلاسازی و جواهرسازی در منزل می تواند شغل اصلی ما باشد. هنرجوها می توانند بعد از اتمام دوره آموزشی جواهرسازی ، که مهارت کافی را در زمینه ساخت به دست آوردند شروع به کار کنند.

محیط کاری می تواند یک اتاق کوچک حتی در منزل خود هنرجو باشد. جواهرسازی در منزل به وسایل ساده ای نیاز دارد که تامین آنها هزینه ی چندانی ندارد.

آموزش طلاسازی

.

 

جواهرسازی در منزل