دوره تعمیرات طلا وجواهر

.در این مقاله می خواهیم به معرفی بهترین آموزشگاه طلاسازی در تهران بپردازیم، اما قبل از آن لازم است کمی با تاریخچه این هنر پرسود آشنایی داشته باشیم.

تاریخچه طلا و جواهرسازی

آموزشگاه طلاسازی در تهران
آموزشگاه طلاسازی در تهران

این هنر جواهرسازی هزاران سال قدمت دارد و به دوره ای برمی‌گردد که تمدن‌های باستان اقدام به طراحی و ساخت جواهرات نمودند. آنها برای نمایش دادن طبقه اجتماعی خود و همچنین زینت دادن از جواهرات استفاده می‌کردند. در گذشته جواهرسازی استفاده های بسیاری داشت .که از پراهمیت ترین آنها می توان به کاربرد تزئینی و نمایش سنگ‌های قیمتی، هدیه دادن به دیگران برای اعلالم وفاداری یا ایجاد تعهد، بیان ایمان و عقیده، جلوه دادن موقعیت اجتماعی و… ابیان کرد.

پرکاربردترین نوع جواهرسازی برای طبقات سلطنتی مورد استفاده قرار می‌گرفت. به صورتی که همیشه قیمتی‌ترین و زیباترین سنگ ها و جواهرات در تاج‌های پادشاهی و لوازم زینتی خانواده سلطنتی کاربرد داشته است.

در طول تاریخ با کشف پیاپی سنگ های جدید، فلزات گران‌بها و مواد تزئینی، موجب پیشرفت ابزارهای طلا و جواهرسازی شد وکه در زمان حاضر جواهرات تنها متعلق به قشر مرفه جامعه نمی باشد، بلکه اقشار مختلف مردم از طبقات اجتماعی متفاوت می‌توانند از گونه های ظریف و زیبای جواهرات بهرمند شوند.

مزیت آموزش و گذراندن دوره های آموزشی طلا و جواهرسازی

مزیت گذراندن کلاسهای آموزش جواهرسازی این است که هنرجو با یادگیری این رشته در واقع چندین رشته هنری متفاوت مانند نازک کاری، طلا سازی، ملیله سازی، مینا وغیره را یه صورت یکجا فرامی گیرند و که مزید بر این دلیل بکر، پراستفاده بودن و وسیع بودن این رشته به راحتی می تواند انواع مخاطب ویژه خود را دارا باشد و بازار هدف را پیدا کرده و به سرعت جذب بازار کارشود. جهت کسب اطلاع از هزینه کلاس طلا وجواهر سازی، با آموزشگاه طلاسازی فتاحی در تهران با ما تماس بگیرید ویا به ویسایت ما مراجعه کتید .

ابزارآلات مورد استفاده در صنعت طلا و جواهرسازی

ابزار آلات این رشته بر خلاف باور اکثر مردم نسبت به خیلی از رشته های هنری و صنعتی در دسترس و از لحاظ حجم کوچک تر و همچنین فضای مورد نیاز کم جا تر می باشد، به طوری که بسیاری از افراد در جواهرسازی در منزل  و در اتاق خواب خود اقدام به انجام کارو فعالیت کرده اند.
به طور کلی هنر جواهرسازی پراستفاده و دارای مخاطب بیشتری نسبت به دیگر رشته می باشد و هنرجو به آسانی فضای متناسب برای بهره مندی از خلاقیت خود دارد.

آشنایی با انواع جواهراتی و زیورآلاتی طراحی و تولیدشد

آموزشگاه طلاسازی در تهران
آموزشگاه طلاسازی در تهران

طیف گسترده ای از طلاسازان علاوه برجواهرات به طراحی و تولید صنایع دستی بسیار گرانبها نیز می پردازند. اکثر طلا و جواهرسازان وارد دیگر زمینه‌های نمی‌شوند و تنها روی طراحی وساخت قطعه هایی مانند انگشتر، گردن‌بند، دست‌بند و حتی گل سینه متمرکز هستند. درهرصورت آینده‌ی شغلی هر فرد وابسته به خلاقیتش و محدود تصوراتش می باشد.

برای بیان نمونه ای دیگر، ممکن است فردی با داشتن پیش‌زمینه، و یا دیدن دوره‌های آموزشی به طراحی و ساخت ساعت با طلا یا قطعه‌های جواهرات فعالیت داشته باشد. این نوع رفتار و تفاوت دیدگاه نکته ای است که تفاوت هر طلاساز را با دیگری نشان می‌دهد. دارا بودن خلاقیت و سبک شخصی، سبب تبدیل شدن هنرجو از یک طلاساز ساده به هنرمند ارزشمند جواهرسازی خواهد شد. منحصر کردن فعالیت طلاساز به تنها چند قلم کالا، اصلاً در فکرهیچ طلاسازی نمی‌گنجد.

معرفی بهترین آموزشگاه طلاسازی در تهران

طلاو جواهرسازی یکی از رشته‌های هنری جذاب و پرطرفدار می باشد. اگر به دنبال یک تخصص حرفه‌ای و هنری پر سود در آینده هستید، این رشته هنری یک گزینه عالی خواهد بود. پس از شرکت در دوره‌های طراحی و ساخت جواهرات، می‌توانید طلا یا جواهرات متفاوت و منحصر به فرد طراحی و بسازید و به ایده‌های خلاقانه خود جامع عمل بپوشانید. شما می‌توانید حتی در منزل نیز از این روش درآمد کسب کنید. اگر ساکن تهران هستید و به دنبال آموزشگاه طلا و جواهرسازی در تهران می‌گردید، ما به شما آموزشگاه طلاسازی فتاحی در تهران  و کرج را پیشنهاد می کنیم.

شیوه آموزش جواهرسازی

آموزش طلا و جواهرسازی به صورت گام به گام ویژه بازار کار. شما هنرجوی گرامی با گذراندن کلاس های آموزش جواهرسازی آموزشگاه طلا سازی تهران ، به اصول و شیوه صحیح ساخت زیور آلات با روشهای روز دنیا آشنا می شوید و به جای صرف وقت و انرژی در کارگاههای بازاری این رشته ، به آسانی می توانید در کلاسهای آموزش جواهر سازی شرکت نمائید و اصول صحیح و آکادمیک این رشته را تحت شرایطی استاندارد و ویژه فرابگیرید ..

آموزشگاه طلاسازی در تهران
آموزشگاه طلاسازی در تهران

آموزش طلا سازی در آموزشگاه فتاحی در  تهران وکرج 

برای فراگیری طلا و جواهرسازی در تهران می توان گفت که تعداد بسیار زیادی از مراکز و آموزشگاه ها هستند. که این هنر را به شما آموزش می دهند .ولی باید به موردهایی توجه کرد که آموزشگاه طلاسازی تهران با داشتن مزیت هایی که دارد توانسته است. اعتماد تعداد زیادی از مردم عزیز تهران جلب نماید

نکته های مثبتی که در این آموزشگاه وجود دارد اشاره کنیم:

همانگونه که اشاره کردیم اولین نکته این است که آموزشگاه طلاسازی تهران با هزینه بسیار اندک، که کمتر از دیگر آموزشگاه ها است، کلاسهای طلا و جواهرسازی را را ارائه می کند و نیز پس از گذراندن دوره مدرک بین المللی طلا سازی به کارآموزان خود ارائه می کند. نکته بعدی این است که آموزشگاه طلاسازی تهران با استخدام اساتید و مربیان برجسته و سرشناس توانسته است که یکی از بهترین و شاخص ترین آموزش طلا و جواهر سازی را برای شما عزیزان به ارمغان می آورد.

موضوع مهم دیگر این که برگزاری کلاس ها به صورت حضوری و انلاین می باشد آموزشگاه طلا و جواهرسازی تهران یکی از مجهزترین و بهداشتی ترین آموزشگاه های تهران است.

حال آموزشگاه فتاحی در تهران و کرج برای اولین بار آموزش طلاسازی را به صورت گسترده باز کرده است و این آموزشگاه از سراسر تهران پذیرایی کارآموز می باشد یعنی شما می توانید در هر جای تهران که قرار داشته باشید می توانید در این کلاس ها شرکت کنید.

آموزشگاه طلاسازی در تهران
آموزشگاه طلاسازی در تهران

دورههای آموزشی طلاسازی که در واحد تهران برگزار می شود

1.طلا و جواهر سازی:

دوره طلا و جواهر سازی600 ساعت آموزش (حدودا 6ماه ) دو دیپلم رسمی و بین المللی از سازمان فنی حرفه ای در دو رشته طلا و جواهر سازی و فروشندگی حرفه ای ،آموزش طلا و جواهر سازی ،ذوب ،نورد کاری ،پشت بسته سازی ، تو خالی سازی ،انواع و اقسام زنجیر و مدالها دیگر .

2.گوهر شناسی:

شامل 2 قسمت سنگهای رنگی (Color stones)

3.طراحی طلا و جواهر:

دوره آموزش طراحی  طلا وجواهرات با نرم افزار ماتریکس/ 50 جلسه 2 ساعته از صفر تا صد نرم افزار آموزش داده می شود.

4.ریخته گری:
5.قلم زنی:
6.فروشندگی حرفه ای:
آموزشگاه طلاسازی در تهران
آموزشگاه طلاسازی در تهران

کلام آخر

برای اطلاع کلاس ها در آموزشگاه طلاسازی در تهران نحویه ثبت نام و زمان برگزاری کلاس ها با شما ره های زیر تماس بگیرید.

تلفن :

09123637383

02166480490

02632222268

02632400324

ویا به سایت مراجعه کنیدhttp://fattahijewelry.ir

آموزشگاه طلاسازی در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *